Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Circulatiepomp voor de circulatie van warm water in eengezinswoningen en in kleine verwarmings-, koel- en airconditioningsystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 140 mm |
| Druk | 10 bar |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Opvoerhoogte van de pomp | 1,4 m |
| Pompaansluitmaat | 1" |
| Pompcapaciteit | 0,5 m3/u |
| Pompgrootte | DN 15 |
| Vloeistoftemperatuur | 2...95 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 1.25 kg |
Huishoudelijke circulatiepomp voor de circulatie van warm water in eengezinswoningen bewoond door één of twee gezinnen en voor gebruik in kleine verwarmings-, koel- en airconditioningsystemen. Het is geschikt voor loodvrij drinkwater tot een temperatuur van 90 °C. De pomp wordt aangedreven door een eenfasige motor met permanente magneten en is uitgerust met een digitale tijdschakelaar die geschikt is voor huishoudelijke systemen met warmwaterboilers of systemen met platenwarmtewisselaars voor het verwarmen van water. De schakelaar bewaakt en regelt de werking van de pomp om de energiekosten zo laag mogelijk te houden. Continu gebruik van de pomp kan naar behoefte worden ingesteld, zodat de pomp op elk moment kan worden ingeschakeld of zodat er 24 uur per dag een douche en kraanwater beschikbaar is. Deze versie is bovendien voorzien van een geïntegreerde terugslagklep en afsluitventiel.

We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz

Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?