Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
De hoogrendement circulatiepomp is ontworpen voor HVAC-toepassingen, inclusief koel- en warmwatersystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bouwlengte | 180 mm |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| IP-bescherming | IP X4D |
| Max. bedrijfsdruk | 10 bar |
| Mediumtemperatuur | -20..110 °C |
| Nominale diameter | DN 25 |
| Opvoerhoogte van de pomp | 8 m |
| Regeling | F02 |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 3.23 kg |
De hoogrendement circulatiepomp is ontworpen voor HVAC-toepassingen, inclusief koel- en warmwatersystemen. Dankzij verschillende regelmodi is het geschikt voor variabele doorstromingen en energiezuinige werking.
De pomp is geschikt voor montage met een horizontale motor en omvat functies zoals ontluchting en blokkadebescherming.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?