Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Hoogwaardig circulatiepomp ontworpen voor toepassingen met drinkwater, zoals systemen voor de circulatie van warm tapwater. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bouwlengte | 180 mm |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| IP-bescherming | IP X4D |
| Max. bedrijfsdruk | 10 bar |
| Mediumtemperatuur | 0...85 °C |
| Nominale diameter | DN 30 |
| Opvoerhoogte van de pomp | 8 m |
| Regeling | F02 |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 3.23 kg |
Hoogwaardig circulatiepomp ontworpen voor toepassingen met drinkwater, zoals systemen voor de circulatie van warm tapwater. De pomp biedt betrouwbare werking met een laag energieverbruik en eenvoudige integratie in verschillende besturingssystemen.
De pomp is uitgerust met verschillende regelmodi voor het drukverschil en is eenvoudig te installeren dankzij de compacte afmetingen en aansluitmogelijkheden.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?