Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Eenvoudige ruimtethermostaat met een bedieningswiel en display. Weergave van de actuele temperatuur. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | Weergave |
| Externe sensor | Nee |
| Instelbereik | 5...30 °C |
| Meetnauwkeurigheid | 0,7 °C |
| Programma | Dagelijks |
| Regeling | Aan/Uit |
| Uitvoering | Bedraad |
| Voeding | 2x AA 1,5 VDC |
| Gewicht | 0.30 kg |
Eenvoudige ruimtethermostaat zonder tijdprogramma. De gewenste temperatuur wordt ingesteld met behulp van een draaiknop. Op het display wordt de actuele gemeten temperatuur weergegeven, samen met de gewenste ruimtetemperatuur.
De thermostaat wordt gevoed door twee batterijen van het type AA.
De Siemens RDH 10 thermostaat kan worden gebruikt in verwarmings- of koelingstoepassingen. Geschikt voor eengezinswoningen, appartementen, commerciële gebouwen of kantoren.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz

Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?