Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Dompelbare vuilwaterpomp voor afval- en fecaliënwater in huishoudelijke toepassingen, geschikt voor zowel vaste als mobiele installatie in een natte omgeving. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluitmaat | G 1 1/2" |
| Kabellengte | 5 m |
| Max. dompeldiepte | 2 m |
| Mediumtemperatuur | 3...40 °C |
| Opvoerhoogte van de pomp | 9 m |
| Pompcapaciteit | 19,1 m3/h |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 14.00 kg |
De dompelbare vuilwaterpomp Wilo Rexa MINI3-V04.09/T05-540/O-5M is bedoeld voor het verpompen van afvalwater zonder fecaliën en van huishoudelijk afvalwater met een kleine hoeveelheid zand en grind. Hij is geschikt voor zowel vaste als mobiele installatie in een natte omgeving bij intermitterend bedrijf. De pomp is uitgerust met een vrijdoorstroomwaaier, een hydrauliekhuis van grijs gietijzer en een oppervlakgekoelde driefasenmotor. Het motorhuis is van roestvast staal en de afneembare voedingskabel met een lengte van 5 m is bedoeld voor vaste aansluiting op de besturing, die door de klant wordt verzorgd.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?