Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Drieweg-zittingmengventiel Danfoss VMV DN15 met RAV-aansluiting (binnendraad Rp 1/2) voor de regeling van de temperatuur van het verwarmingswater. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluiting | Inwendige schroefdraad |
| Aansluitmaat | 1/2" |
| Debiet | 2,5 m3/u |
| Druk | PN 16 |
| Nominale diameter | DN 15 |
| Temperatuur | 2...120 °C |
| Type klep | Mengventiel |
| Gewicht | 0.51 kg |
VMV is een compacte driewegklep met nominale diameter DN 15, een doorstroomcoëfficiënt kVs van 2,5 m³/h en een nominale druk PN 16. Het klephuis is vervaardigd uit roodbrons CuSn5ZnPb (Rg5), de klepzitting uit hetzelfde materiaal, de klepkegel uit EPDM en de spindel uit roestvast staal. De klep is geschikt voor circulatiewater of glycolwater tot 30% bij een temperatuurbereik van 2 tot 120 °C en een pH-waarde van het medium tussen 7 en 10.
De VMV DN15-klep is compatibel met de elektrische aandrijvingen AMV(E) 10 en AMV(E) 13, de elektrische aandrijvingen AMV 150 + AMV(E) 130/140, de thermohydraulische aandrijvingen ABV (NC-versie voor DN15 en DN20) en de direct werkende thermostatische aandrijvingen RAVK.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?