Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Drieweg zoneklep. Afmeting DN 25, voeding 230V. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Inwendige schroefdraad |
| Aansluitmaat | 1" |
| Debiet | 5,7 m3/u |
| Druk | PN 10 |
| Nominale diameter | DN 25 |
| Temperatuur | 90 °C |
| Type afsluiter | Drieweg |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 0.90 kg |
De drieweg zoneklep ESBE ZV3 is ontworpen voor snelle afsluiting of omschakeling tussen twee circuits. In het lichaam van de zoneklep is een veer ingebouwd die bij stroomuitval de klep naar de uitgangspositie sluit.
De klep is spanningsloos gesloten.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?