Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Grundfos ALPHA1 L 15-40. Voor vervanging van oudere, inefficiënte pompen in verwarmingssystemen. Bevat geen Autoadapt-functie. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 130 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 4,4 m |
| Pompaansluitmaat | 1" |
| Pompcapaciteit | 2,7 m3/u |
| Pompgrootte | DN 15 |
| Vloeistoftemperatuur | 2...95 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 1.93 kg |
De ALPHA1 L is dankzij zijn compacte ontwerp, eenvoudige installatie en brede scala aan typen geschikt voor de meeste verwarmingssystemen, waar een circulatiepomp moet worden geïnstalleerd of een oudere energie-onzuinige pomp moet worden vervangen door een nieuwe. Het instellen van de pomp is eenvoudig en snel. De ALPHA1 L biedt, naast de standaard regelmodi, ook de mogelijkheid om het vermogen te regelen via een PWM-signaal.
Dit is een technisch en functioneel verbeterde vervanging voor de ALPHA2 L pompen.




We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?