Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Grundfos ALPHA1 L 20-60. Voor vervanging van oudere, minder efficiënte pompen in verwarmingssystemen. Bevat geen Autoadapt-functie. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 130 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 6,4 m |
| Pompaansluitmaat | 1 1/4" |
| Pompcapaciteit | 3,3 m3/u |
| Pompgrootte | DN 20 |
| Vloeistoftemperatuur | 2...95 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 2.03 kg |
ALPHA1 L is dankzij zijn compacte ontwerp, eenvoudige installatie en brede scala aan typen geschikt voor de meeste verwarmingssystemen, waar een circulatiepomp moet worden geïnstalleerd of een ouder, energie-inefficiënt pomp moet worden vervangen door een nieuwe. Het instellen van de pomp is eenvoudig en snel. ALPHA1 L maakt, naast de standaard regelmodi, ook vermogensregeling mogelijk via een PWM-signaal.
Dit is een technisch en functioneel verbeterde vervanging voor de ALPHA2 L pompen.



We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?