Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Grundfos ALPHA2 25-60 L. Voor gebruik in verwarmingssystemen. Bevat geen Autoadapt-functie. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 180 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 6 m |
| Pompaansluitmaat | 1 1/2" |
| Pompcapaciteit | 3 m3/u |
| Pompgrootte | DN 25 |
| Vloeistoftemperatuur | 110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 2.50 kg |
GRUNDFOS ALPHA2 is de nieuwe generatie van kleine circulatiepompen in de hoogste energieklasse "A". De circulatiepomp ALPHA2 is het jongste en meest innovatieve lid van de familie van hoogwaardige circulatiepompen van Grundfos. Deze pompen worden gebruikt voor de circulatie van water in verwarmingssystemen en warmwatersystemen.
De circulatiepomp voldoet aan de eisen van de EuP-richtlijn.
In tegenstelling tot de klassieke versies van de ALPHA2-pompen, bevat deze geen AUTOADAPT-functie!
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?