Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Grundfos ALPHA3 25-60 130 circulatiepomp met ingebouwde Bluetooth, AUTOADAPT-functie en bediening via de GO Remote-app. Energie-efficiëntie-index EEI 0,17, max. opvoerhoogte 6 m. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Inwendige schroefdraad |
| Bouwlengte | 130 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 6 m |
| Pompaansluitmaat | 1 1/2" |
| Pompcapaciteit | 1,94 m3/u |
| Pompgrootte | DN 25 |
| Vloeistoftemperatuur | 2...110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 2.00 kg |
Grundfos ALPHA3 25-60 130 is een moderne circulatiepomp met een ingekapselde rotor en ingebouwde Bluetooth-interface. Bediening en instellingen worden eenvoudig uitgevoerd via een smartphone met behulp van de Grundfos GO Remote app.
De pomp ondersteunt de AUTOADAPT-functie voor zowel radiator- als vloersystemen en gecombineerde systemen. Het beschikt over droogloopbeveiliging, automatische nachtverlaging en is compatibel met de Grundfos GO Balance app voor hydronische balancering.
| Materiaal behuizing | Gietijzer (EN-GJL-150) |
| Waaiers | Composiet PES/PESU |
| Max. bedrijfsdruk | 10 bar |
| Omgevingstemperatuurbereik | 0...40 °C |
| Energie-efficiëntie-index EEI | 0.17 |
| Beschermingsgraad | IPX4D |
| Isolatieklasse | F |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?