Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Wilo STRATOS 30/1-12. Voor gebruik in verwarmingssystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 180 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 12 m |
| Pompaansluitmaat | 2" |
| Pompcapaciteit | 12 m3/u |
| Pompgrootte | DN 30 |
| Vloeistoftemperatuur | 110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 7.00 kg |
De Wilo Stratos 30/1-12 pomp is een zeer efficiënte circulatiepomp ontworpen voor verwarmings- en koelsystemen. Het is uitgerust met eenvoudige bediening via de "Rode knop" en een display op de pomp. De pomp is ook compatibel met IF-modules voor ondersteuning van verschillende communicatieprotocollen en functies. Het is geschikt voor zowel industriële als residentiële toepassingen.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?