Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Wilo STRATOS 30/1-6. Voor gebruik in verwarmingssystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 180 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 6 m |
| Pompaansluitmaat | 2" |
| Pompcapaciteit | 6 m3/u |
| Pompgrootte | DN 32 |
| Vloeistoftemperatuur | 110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 4.10 kg |
Het uiterst efficiënte circulatiepomp WILO STRATOS is geschikt voor gebruik in alle gangbare warmwatersystemen en installaties, airconditioningsystemen, industriële circulatiesystemen. Mogelijkheid voor automatische of handmatige bediening. De pomp is uitgerust met modi voor constante differentiële druk, variabele differentiële druk en voor temperatuurgestuurde differentiële druk (programmeerbaar via IR-flashdisk, IR-monitor, Modbus, BACnet, LON, CAN).
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?