Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Wilo STRATOS 50/1-9. Voor gebruik in verwarmingssystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Flens |
| Bouwlengte | 280 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 9 m |
| Pompaansluitmaat | DN 50 |
| Pompcapaciteit | 25 m3/u |
| Pompgrootte | DN 50 |
| Vloeistoftemperatuur | -10...110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 18.24 kg |
Het uiterst efficiënte circulatiepomp WILO STRATOS is geschikt voor gebruik in alle gangbare warmwatersystemen en installaties, airconditioningsystemen en industriële circulatiesystemen. Mogelijkheid voor automatische of handmatige bediening. De pomp is uitgerust met modi voor constante differentiële druk, variabele differentiële druk en voor temperatuurgestuurde differentiële druk (programmeerbaar via IR-flashdisk, IR-monitor, Modbus, BACnet, LON, CAN).
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?