Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Wilo STRATOS -Z 50/1-9. Voor gebruik in verwarmingssystemen en voor de circulatie van warm tapwater. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Flens |
| Bouwlengte | 280 mm |
| Druk | PN 6, PN 10 |
| Opvoerhoogte van de pomp | 9 m |
| Pompaansluitmaat | DN 50 |
| Pompcapaciteit | 26 m3/u |
| Pompgrootte | DN 50 |
| Vloeistoftemperatuur | -10...110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 17.00 kg |
Zeer efficiënt, elektronisch geregeld natlopend circulatiepomp met de laagste operationele kosten, voor installatie in leidingen. Geschikt voor circulatiesystemen voor drinkwater (0°C tot +80°C), gebruik bij verwarming, ventilatie- en airconditioningsystemen (-10°C tot +110°C). Met geïntegreerde elektronische vermogensregeling voor constante/variabele differentiële druk. Thermische isolatie standaard.
Standaard met handmatige bediening met één knop voor:
Grafisch display van de pomp met draaibare indicatie voor horizontale en verticale module-indeling, voor indicatie van:
Synchrone motor volgens ECM-technologie met de hoogste efficiëntie en hoog aanloopkoppel, automatische deblokkeerfunctie en geïntegreerde volledige motorbescherming.
Storingsindicator, spanningsloze samenvattende storingsmelding, infraroodinterface voor draadloze communicatie met het bedienings- en serviceapparaat Wilo - infraroodmonitor/flashdisk.
Aansluitpunt voor Wilo IF-modules Stratos met interfaces voor automatische gebouwbeheersystemen resp. regeling van dubbele pompen (accessoires: IF-modules Stratos Modbus, BACnet, LON, CAN, PLR, Ext.vyp., Ext.Min, SBM, Ext.vyp./SBM of DP).

We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?