Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Elektronische circulatiepomp Wilo Yonos PICO 30/1-6. Voor gebruik in verwarmingssystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 180 mm |
| Druk | 10 bar |
| Opvoerhoogte van de pomp | 6 m |
| Pompaansluitmaat | 2" |
| Pompcapaciteit | 3 m3/u |
| Pompgrootte | DN 32 |
| Vloeistoftemperatuur | 110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 2.15 kg |
De circulatiepomp Wilo Yonos PICO is het basistype uit de reeks van energiezuinige en zeer efficiënte pompen. Het min. vermogen van de pomp is slechts 4W! De Yonos Pico pomp kan worden gebruikt in alle gangbare verwarmingssystemen, airconditioningsapparaten en industriële circulatiesystemen. Andere geschikte toepassingen van de pomp zijn eengezinswoningen en twee-onder-een-kapwoningen. De pomp biedt zowel handmatige als automatische bediening (zie hieronder).
De pomp voldoet aan de eisen van de ErP-richtlijn.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
€ 12,39
€ 34,63
€ 60,02
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?