Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte verpompinstallatie met dubbelpomp voor afvalwater met fecaliën, geschikt voor commerciële en technische toepassingen. Meer informatie
Op bestelling
| IP-bescherming | IP 68 |
| Kabellengte | 10 m |
| Max. bedrijfsdruk | 3 bar |
| Mediumtemperatuur | 3...40 °C |
| Nominale diameter | DN 80 |
| Voeding | 3~400 VAC |
| Volume | 136 l |
| Gewicht | 76.00 kg |
Het afvalwaterverpompsysteem Wilo DrainLift SANI-L.11/T540/4C-CEE (6098839) is een compacte, aansluitklare en volledig onderdompelbare dubbelpomp-vuilwateropvoerinstallatie voor het verpompen van afvalwater met fecaliën. Het is bedoeld voor het verzamelen en verpompen van huishoudelijk afvalwater met en zonder fecaliën in commerciële en technische toepassingen. De installatie beschikt over een gasdichte en waterdichte opvangtank met schuine bodem, een inspectieopening met transparant deksel en niveaumeting via een 4...20 mA-sensor. Meegeleverd is een voorgemonteerd schakelapparaat voor automatische werking met display, potentiaalvrije storingscontacten, ModBus-interface en een geïntegreerd, netonafhankelijk alarm.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?