Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Servogestuurd 2/2 magneetventiel Danfoss EV220B in normaal gesloten uitvoering voor het regelen van de doorstroming van water en pekel. Het ventiel heeft een messing huis, EPDM-afdichting, aansluiting G 1/2" en is geschikt voor industriële en technische toepassingen. Meer informatie
Standaardlevering: 3-4 werkdagen. Spoedlevering: 1-2 werkdagen
| Aansluiting | Inwendige schroefdraad |
| Aansluitmaat | G 1/2" |
| Afdichting | EPDM |
| Debiet | 2,5 m3/u |
| Druk | 10 bar |
| Functie | Zonder spanning gesloten |
| Temperatuurbereik | –30…100 °C |
| Type afsluiter | Tweeweg |
| Gewicht | 0.35 kg |
De Danfoss EV220B magneetklep is een servo-gestuurde 2/2-klep in normaal gesloten uitvoering (NC), bedoeld voor een betrouwbare regeling van de doorstroming van water en pekel. Dankzij de messing behuizing en EPDM-afdichting is hij geschikt voor een breed scala aan industriële en technische toepassingen.
De klep heeft een G 1/2"-aansluiting, een Kv-waarde van 2.5 m³/h en een werkbereik van de differentiële druk van 0.3-10 bar. De constructie van de EV220B-serie is ontworpen voor stabiele werking en een lange levensduur, ook onder zwaardere bedrijfsomstandigheden.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz

Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?