Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Meertraps dompelpomp voor het verpompen van schoon water uit putten, reservoirs en cisternen, ook geschikt voor drijvende aanzuiging. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluitmaat | 1 1/4" |
| IP-bescherming | IP 68 |
| Kabellengte | 20 m |
| Max. bedrijfsdruk | 10 bar |
| Max. dompeldiepte | 17 m |
| Mediumtemperatuur | 5...40 °C |
| Opvoerhoogte van de pomp | 64,5 m |
| Gewicht | 19.50 kg |
De meertraps dompelpomp Wilo Sub TWI 5-SE-306DM is bedoeld voor het verpompen van schoon water uit putten, reservoirs en cisternen. Dankzij de zijaansluiting is aansluiting van een drijvende aanzuiging mogelijk en is de pomp geschikt voor ondergedompelde montage op de bodem van een tank of cistern. De pomp is uitgerust met een driefasen dompelmotor met eigen koeling door het verpompte medium, waardoor deze ook in een droge pompput buiten de tank kan worden geïnstalleerd. De roestvaststalen constructie zorgt voor een goede corrosiebestendigheid en een lange levensduur bij gebruik met schoon water.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?