Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Meertraps dompelpomp voor het verpompen van schoon water uit putten, reservoirs en cisternen, geschikt voor een betrouwbare watervoorziening en voor het gebruik van regenwater. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluitmaat | 1 1/4" |
| Max. bedrijfsdruk | 10 bar |
| Maximale dompeldiepte | 17 m |
| Mediumtemperatuur | 5...40 °C |
| Opvoerhoogte van de pomp | 64,5 m |
| Pompdikte | 129 mm |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 20.00 kg |
De meertraps dompelpomp Wilo Sub TWI 5-SE-306EM is bedoeld voor het verpompen van schoon water uit reservoirs, cisternes en putten. Dankzij de volledig onderdompelbare uitvoering, de roestvaststalen constructie en de zijaansluiting voor het aansluiten van een drijvende aanzuiging is deze geschikt voor een betrouwbare werking in zowel huishoudelijke als technische installaties. De pomp is uitgerust met een eenfasige motor 1~230 V met een vermogen van 0,75 kW, een 20 m voedingskabel en een schakelkast met thermische motorbeveiliging en een AAN/UIT-schakelaar. De motor met eigen koeling door het verpompte medium maakt ondergedompelde montage op de bodem van een tank of cisterne mogelijk en in bepaalde toepassingen ook installatie in een droge pompput buiten de tank.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?