Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Natte rotor pomp voor zonne-energie Wilo Yonos PICO-STG 15/1-13 130 Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 130 mm |
| Druk | PN 10 |
| Opvoerhoogte van de pomp | 13 m |
| Pompaansluitmaat | 1" |
| Pompcapaciteit | 1,8 m3/u |
| Pompgrootte | DN 15 |
| Vloeistoftemperatuur | 0...110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 2.08 kg |
Natloop circulatiepomp met schroefdraadverbinding, EC-motor met blokkadebescherming en geïntegreerde elektronische vermogensregeling.
Primaire circulatie van zonne- en geothermische installaties



We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?