Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Natte rotor pomp voor zonne-energie Wilo Yonos PICO-STG 30/1-7.5 180 Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Aansluiting | Buitendraad |
| Bouwlengte | 180 mm |
| Druk | PN 10 |
| Opvoerhoogte van de pomp | 7,5 m |
| Pompaansluitmaat | 2" |
| Pompcapaciteit | 4,4 m3/u |
| Pompgrootte | DN 30 |
| Vloeistoftemperatuur | 0...110 °C |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 7.00 kg |
Natlopend circulatiepomp met schroefdraadverbinding, EC-motor met blokkadebeveiliging en geïntegreerde elektronische vermogensregeling.
Primaire circulatie van zonne- en geothermische installaties



We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?