Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Oppervlaktethermostaat. Instelbereik van 0-90 °C. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | Bedieningswiel |
| Externe sensor | Nee |
| Instelbereik | 0...90 °C |
| Meetnauwkeurigheid | 5 °C |
| Programma | Nee |
| Regeling | Aan/Uit |
| Uitvoering | Opsteek |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 0.24 kg |
Oppervlaktemostaat met bedieningswiel is bedoeld voor het regelen van de temperatuur van het medium in leidingen. De thermostaat bevat een schakelcontact (aan/uit) met een stroombelasting tot 16A. De voordelen van de oppervlaktemostaat TG zijn eenvoudige montage, intuïtieve instelling en een modern en ergonomisch ontwerp.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?