Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte servomotor ESBE serie 62 voor roterende mengkleppen (DN15–50). Voeding 24 V AC, driewegbesturing en handmatige bediening. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Insteltijd | 120 s |
| Voeding | 24 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
Servomotor ESBE 62 24V 3P (12000100) is een compacte roterende aandrijving ontworpen voor de bediening van ESBE roterende mengventielen (typisch tot DN 15–50) in een bereik van 90°. Het is geschikt voor verwarmings- en HVAC-toepassingen waar betrouwbare mengregeling nodig is met behulp van een driewegsignaal. De aandrijving is omkeerbaar (openen/sluiten) en maakt ook handmatige positieregeling mogelijk via het bedieningspaneel aan de voorkant. Voor montage en onderhoud is het eenvoudige ontwerp en de fabrieksgemonteerde aansluitkabel een voordeel.
Model 12000100 wordt in het ESBE-assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12100300) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 24 V AC |
| Stuursignaal | 3P (drieweg) |
| Werkbereik | 90° |
| Looptijd 90° | 120 s |
| Koppel | ca. 5 Nm |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Bedrijfstemperatuur omgeving | –15...55 °C |
| Aansluitkabel | 1,5 m (af fabriek) |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?