Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Proportionele servomotor ESBE 62P 24 V voor nauwkeurige regeling van mengventielen (spannings-/stroomsignaal), stille en betrouwbare werking. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | proportioneel |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Insteltijd | 45/120 s |
| Voeding | 24 VAC |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE 62P is ontworpen voor proportionele regeling van mengtoepassingen met roterende ESBE-kleppen (bijv. de VRG/VRB-serie). De regeling gebeurt via een spannings- of stroomsignaal, waardoor de positie van de aandrijving soepel kan worden ingesteld en een stabiel mengniveau kan worden bereikt. Het model 62P (12500100) wordt in het ESBE-assortiment vervangen door de servomotoren ARA639(12520200), die de proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 24 V AC/DC (±10 %), 50/60 Hz |
| Besturingssignaal | Proportioneel (spanning/stroom; typisch 0..10 V of 4..20 mA afhankelijk van de regelaar) |
| Looptijd 90° | 45/120 s |
| Koppel (max.) | 6 Nm |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Beschermingsklasse | II |
| Omgevingstemperatuur | –5...55 °C |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?