Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte servomotor ESBE voor de motorisering van roterende mengkleppen in verwarmings- en koelingscircuits, inclusief fan-coil toepassingen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Insteltijd | 60 s |
| Voeding | 24 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
De ESBE 63M 24V 3P servomotor is een compacte roterende servomotor voor het bedienen van roterende mengventielen in verwarmings- en koelsystemen. Het is ontworpen voor 3-puntsbesturing (3-point) en helpt bij het nauwkeurig regelen van het mengen/stromen in het circuit. De "M" variant is een uitvoering met een extra microschakelaar. In de ESBE prijslijst wordt dit type vermeld als de originele serie en wordt het vervangen door de ESBE ARA674 (12100900) servomotor.
Model 12000900 wordt in het ESBE assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12121200) , die proportionele besturing behouden en zijn bedoeld voor dezelfde typen menginstallaties.
| Voeding | 24 V AC, 50 Hz |
| Besturingssignaal | 3-punts (3-point SPDT) |
| Looptijd (90°) | 60 s |
| Koppel | 6 Nm |
| Bedrijfshoek | 90° |
| Omgevingstemperatuur | -5...55 °C |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Opmerking bij vervanging | Vervangen door: ESBE ARA674 (12100900) |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?