Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte servomotor ESBE voor nauwkeurige bediening van roterende mengkleppen in verwarmings- en koelsystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE 65M 230V 3P (12001100) is een compacte aandrijving voor het bedienen van roterende kleppen in mengtoepassingen voor verwarming en koeling. Het biedt betrouwbare positionering binnen een bereik van 90° en is geschikt voor installaties waar eenvoudige 3-puntsregeling (openen/stoppen/sluiten) vereist is. De variant "M" is voorzien van een hulpschakelcontact (microschakelaar) voor signalering of vervolgfuncties in het systeem. De servomotor kan ook eenvoudig handmatig worden bediend met behulp van het bedieningspaneel op de behuizing.
Model 12001100 wordt in het ESBE-assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12101800) , die proportionele bediening behouden en zijn ontworpen voor dezelfde typen menginstallaties.
| Voeding | 230 VAC |
| Bediening | 3-punts (3P) |
| Looptijd | 120 s / 90° |
| Koppel | 6 Nm |
| Omgevingstemperatuur | max. +55 °C |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Hulpkontact | ja (uitvoering "M") |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?