Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Roterende servomotor voor mengventielen ESBE (VRG/VRB/VRH) met betrouwbare werking en mogelijkheid voor handmatige bediening. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Insteltijd | 120 s |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 0.00 kg |
De ESBE 66 (ARA661) servomotor is een roterende aandrijving voor het motoriseren van roterende mengkleppen in verwarmings- en koelingsapplicaties. Het is ontworpen voor nauwkeurige mengregeling en stabiele regulatie in standaardinstallaties. Dankzij de bedrijfshoek van 90° en de mogelijkheid van handmatige bediening met behulp van een uittrekbare knop, is het ook geschikt voor service-interventies. De levering omvat een montageset (adapter) voor ESBE kleppen van de series VRG, VRB en VRH.
Model 12001400 wordt in het ESBE assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12101300) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 230 ± 10 % V AC, 50 Hz |
| Bediening | 3-punts (SPDT) |
| Looptijd 90° | 120 s |
| Koppel | max. 6 Nm |
| Vermogen | 5 VA |
| Omgevingstemperatuur | -5...55 °C |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Beschermingsklasse | II |
| Kabel | 1,5 m |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?