Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte servomotor ESBE voor roterende mengventielen in verwarmingssystemen, met 3-puntsregeling en mogelijkheid voor handmatige bediening. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
De ESBE 67-20M servomotor is ontworpen voor de motoraandrijving van roterende mengkleppen in verwarmings- en warmwaterbereidingsapplicaties. Dankzij de 3-punts regeling (openen/sluiten) is hij geschikt voor standaard mengtoepassingen in zowel huishoudelijke als lichte commerciële installaties. De servomotor heeft een werkbereik van 90° en biedt ook handmatige bediening voor onderhoud of inbedrijfstelling. De M variant is uitgerust met een extra schakelaar voor signalering/ondersteunende functies.
| Voeding | 230 VAC, 50 Hz |
| Regelsignaal | 3-punts (openen/sluiten), SPDT |
| Werkbereik | 90° |
| Looptijd 90° | 120 / 240 / 480 / 1200 s (instelbaar) |
| Koppel | 6 Nm |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Omgevingstemperatuur | -5...55 °C |
| Vermogensverbruik | 5 VA |
| Beschermingsklasse | II |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?