Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Stille roterende servomotor ESBE voor mengkleppen DN15–50 met driewegbesturing voor nauwkeurige regeling van zowel verwarming als koeling. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Insteltijd | 60 s |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE ARA671 is een compacte roterende aandrijving ontworpen voor mengtoepassingen met drieweg (open/dicht) besturing. Hij is geschikt voor het bedienen van ESBE roterende kleppen in de maten DN15–50 en biedt een werkbereik van 90° voor een soepele mengregeling. De ARA600-serie is ontworpen voor betrouwbare en stille werking en maakt indien nodig ook eenvoudige handmatige bediening mogelijk via een uittrekbare knop aan de voorkant van de behuizing. De variant ARA671 heeft een looptijd van 90° in 240 s en een koppel van 6 Nm.
Model 12002000 wordt in het ESBE-assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12120900) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 230 VAC, 50 Hz (±10 %) |
| Besturing / stuursignaal | 3-weg (SPDT) |
| Looptijd 90° | 60 s |
| Koppel (max.) | 6 Nm |
| Werkbereik | 90° |
| Vermogensverbruik | 5 VA |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Omgevingstemperatuur | –5...55 °C |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?