Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Servomotor ESBE voor 3-puntsregeling van mengende draaiventielen. Voeding 230 V, stille werking, mogelijkheid voor handmatige bediening. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 6 Nm |
| Insteltijd | 120/240/480/1200 s |
| Voeding | 240 VAC |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE 69 230V 3P (12003000) is ontworpen voor 3-punts regeling (openen/sluiten) van roterende mengkleppen in verwarmings- en koelsystemen. De constructie is compact, geschikt voor een werkbereik van 90° en gericht op betrouwbare en stille werking. De servomotor kan indien nodig handmatig worden bediend met behulp van het bedieningspaneel aan de voorzijde. Voor de oudere aanduiding 12003000 wordt in de praktijk vaak de equivalente vervanging ARA690 (12101500) genoemd.
| Voeding | 230 VAC (50 Hz) |
| Regelsignaal | 3-punts (openen / sluiten) |
| Werkbereik | 90° |
| Looptijd 90° | instelbaar (120 / 240 / 480 / 1200 s) |
| Koppel (max.) | 6 Nm |
| Beschermingsgraad | IP41 |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?