Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Betrouwbare 3-punts servomotor ESBE voor de motorisering van roterende mengkleppen in verwarmings- en koelsystemen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 15 Nm |
| Insteltijd | 60 s |
| Voeding | 24 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE 82S 24V 3P is ontworpen voor de precieze bediening van roterende mengventielen in verwarmings- en koelingsapplicaties. Dankzij de 3-puntsbesturing (open/dicht) is hij geschikt voor standaard weersafhankelijke regeling en menginstallaties. De aandrijving is ontworpen voor gebruik met roterende ventielen in het bereik van DN 15–150 en maakt het mogelijk de werkhoek in een breed bereik in te stellen. Voor service-interventie of om in de gewenste positie te brengen, is handmatige bediening beschikbaar.
Model ESBE 82S wordt in het ESBE-assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12050600) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 24 VAC (±10 %), 50 Hz |
| Besturing | 3-punts (3-point, SPDT) |
| Looptijd 90° | 60 s |
| Koppel | 15 Nm |
| Vermogen | 2 VA |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Omgevingstemperatuurbereik | –15...+55 °C |
| Geschikt voor ventielen | Roterende ventielen DN 15–150 |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?