Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte servomotor ESBE voor nauwkeurige 3-puntsregeling van roterende mengventielen in verwarmings- en hydronische toepassingen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 15 Nm |
| Insteltijd | 240 s |
| Voeding | 24 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE 83 24V 3P is een compacte roterende aandrijving voor het bedienen van mengkleppen in hydronische en verwarmingssystemen. In de huidige ESBE-markering komt het overeen met de uitvoering van de serie 90 – type 93 (3-punts regeling, 24 V AC). De aandrijving is omkeerbaar en maakt gebruik van eindschakelaars bediend door nokken; door de nokken in te stellen kan het werkbereik in een brede hoek worden gekozen. Er is een ontkoppeling voor handmatige bediening en een positieweergave aan de voorkant.
Model ESBE 83 wordt in het ESBE-assortiment vervangen door servomotoren ARA600(12051300) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 24 V AC (±10 %), 50/60 Hz |
| Bediening | 3-punts (SPDT) |
| Looptijd (90°) | 240 s |
| Koppel | 15 Nm |
| Werkbereik | 30°–180° (instelbaar) |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Omgevingstemperatuur | –15...55 °C |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?