Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Compacte servomotor ESBE voor nauwkeurige 3-punts regeling van roterende mengventielen in verwarmings- en hydronische toepassingen. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 15 Nm |
| Insteltijd | 240 s |
| Voeding | 24 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
De ESBE 83S 24V 3P servomotor is een compacte roterende aandrijving voor het bedienen van mengventielen in hydronische en verwarmingssystemen. In de huidige ESBE-nomenclatuur komt dit overeen met de serie 90 – type 93 (3-puntsbesturing, 24 V AC). De aandrijving is omkeerbaar en maakt gebruik van eindschakelaars bediend door nokken; door de nokken in te stellen kan het werkbereik in een brede hoek worden gekozen. Handmatige bediening en positie-indicatie aan de voorzijde zijn aanwezig.
Model ESBE 83S wordt in het ESBE-assortiment vervangen door de servomotoren ARA600(12051300) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde soorten menginstallaties.
| Voeding | 24 V AC (±10 %), 50/60 Hz |
| Besturing | 3-punts (SPDT) |
| Looptijd (90°) | 240 s |
| Koppel | 15 Nm |
| Werkbereik | 30°–180° (instelbaar) |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Omgevingstemperatuur | –15...55 °C |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?