Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Servomotor ESBE voor automatische bediening van roterende mengventielen in verwarmings- en koelingsapplicaties. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Bediening | 3-punts |
| Draaimoment | 15 Nm |
| Insteltijd | 60 s |
| Voeding | 220 V |
| Gewicht | 0.00 kg |
De servomotor ESBE 85 220V 3P (12051900) is ontworpen voor betrouwbare motorisering van roterende mengkleppen in verwarmings- en koelsystemen. Het maakt nauwkeurige afstandsbediening van het mengen mogelijk en daarmee een stabielere temperatuurregeling in het circuit. Volgens de prijslijst van ESBE wordt de oorspronkelijke aanduiding "85 220V 3P" vermeld als equivalent van het huidige type "95" voor 3-puntsbesturing. De constructie is ontworpen voor eenvoudige inbedrijfstelling en onderhoudscontrole in de gangbare technische praktijk.
Model 85 wordt in het assortiment van ESBE vervangen door servomotoren ARA600(12051900) , die proportionele bediening behouden en zijn bedoeld voor dezelfde typen menginstallaties.
| Voeding | 230 VAC (in de prijslijst vermeld als 220V / 230V) |
| Besturing | 3-punts (3-point / 3P) |
| Looptijd (90°) | 60 s |
| Koppel | 15 Nm |
| Aanduiding in de reeks | Huidig type 95 (oorspronkelijke aanduiding 85) |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?