Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Driewegregelklep van Siemens voor ON/OFF-regeling in verwarmings- en koelcircuits van fan-coils, inductie-units en andere eindapparaten. Meer informatie
Standaardlevering: 3-4 werkdagen. Spoedlevering: 1-2 werkdagen
| Aansluiting | Inwendige schroefdraad |
| Aansluitmaat | 3/4" |
| Debiet | 3,5 m3/u |
| Druk | PN 16 |
| Mediumtemperatuur | 1...110 °C |
| Nominale diameter | DN 20 |
| Slag | 2,5 mm |
| Type afsluiter | Drieweg |
| Gewicht | 0.23 kg |
De Siemens VXI46.20/2 driewegregelklep is bedoeld voor 2-puntsregeling (ON/OFF) in ventilatie-, klimaat- en verwarmingssystemen. Deze wordt vooral gebruikt voor de regeling van eindapparaten aan de waterzijde in gesloten circuits, bijvoorbeeld bij fan-coilunits, inductie-units, kleine verwarmers en koelers.
De klep is uitgevoerd als driewegverdeelklep met een messing huis, binnendraad Rp en aansluiting voor aandrijving M30 x 1.5. Hij is geschikt voor warm en gekoeld water of water met antivriesadditieven. Voor een correcte en betrouwbare werking moet de stromingsrichting AB → A en AB → B worden aangehouden en wordt aanbevolen om een filter vóór de klep te installeren.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?