Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Drieweg-flensregelafsluiter Siemens VXF43.125-250 uit de ACVATIX™-serie, DN 125, kvs 250 m³/h, PN 16, slag 40 mm. Huis van nodulair gietijzer EN-GJS-400-18-LT, temperatuurbereik −20 tot 220 °C. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluiting | Flens |
| Aansluitmaat | DN 125 |
| Debiet | 250 m3/u |
| Druk | PN 16 |
| Mediumtemperatuur | -20...220 °C |
| Slag | 40 mm |
| Type afsluiter | Drieweg |
| Gewicht | 35.89 kg |
De Siemens VXF43.125-250 drieweg regelafsluiter met flensaansluiting uit de ACVATIX™-serie is een krachtige afsluiter met grote slag, bedoeld voor de regeling van de vloeistofstroom in verwarmings-, koel- en luchtbehandelingssystemen. Het afsluiterhuis is vervaardigd uit nodulair gietijzer met bolgrafiet EN-GJS-400-18-LT; de spindel, zitting en kegel zijn van roestvast staal. De afsluiter is bedoeld voor nominale diameter DN 125 met een nominale doorstroming kvs 250 m³/h en drukklasse PN 16.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?