Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Siemens-klepaandrijving voor betrouwbare 2-puntsregeling van HVAC-kleppen met terugstelveer en hulpcontacten. Meer informatie
Op bestelling
| Openings-/sluitingstijd (s) | 30/15 s |
| Bediening | 2-punts |
| Draaimoment | 2 Nm |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Kabellengte | 0,9 m |
| Noodfunctie | Ja |
| Voeding | 24 V |
| Gewicht | 0.66 kg |
De Siemens GQD126.1A klepaandrijving is een elektrische roterende aandrijving, bedoeld voor 2-puntsregeling van luchttechnische kleppen. Deze is geschikt voor direct aangedreven zonekleppen in luchtkanalen en keert dankzij de terugstelveer bij spanningsuitval automatisch terug naar de mechanische nulstand.
Model GQD126.1A werkt op AC/DC 24 V voeding, biedt een nominaal koppel van 2 Nm en is uitgerust met een hulpcontact voor aanvullende functies. De constructie is ontworpen voor betrouwbare werking in binnenomgevingen, met beschermingsgraad IP40 en een aangesloten kabel van 0,9 m.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?