Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Mengset met driewegklep en servoaandrijving voor de regeling van gemengde verwarmingscircuits in gangbare verwarmingsinstallaties. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluiting | Buitendraad |
| Debiet | 6,3 m3/u |
| Druk | PN 16 |
| Met aandrijving | Ja |
| Nominale diameter | DN 25 |
| Slag | 5,5 mm |
| Temperatuur | 1...110 °C |
| Type afsluiter | Drieweg |
| Gewicht | 0.70 kg |
De Siemens SXP 45.25-6.3/DC mengset is bedoeld voor de regeling van gemengde verwarmingscircuits in gangbare verwarmingsinstallaties. De set bevat een driewegmengklep en een servoaandrijving met continu stuursignaal DC 0...10 V, en is daardoor bijvoorbeeld geschikt voor toepassingen gekoppeld aan weersafhankelijke regeling.
De klep is uitsluitend bedoeld voor mengen en is vervaardigd uit Rg5-brons met buitendraad. De set in uitvoering DN25 met een kvs-waarde van 6,3 m3/h dekt een indicatief vermogen van circa 12,7 tot 20,8 kW voor vloerverwarming en 19,1 tot 31,2 kW voor radiatorsystemen. De aandrijving biedt een stelkracht van 200 N, een slag van 5,5 mm en een kabel met een lengte van 1,5 m.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
, on the 07. 04. 2026
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz