Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Thermostatische mengunit ESBE UPTT522 voor tapwater, bereik 20…43 °C, Kvs 6,1, aansluiting G 1¼", scald-safe (verbrandingsbeveiliging), voor hogere debieten en HWC. Meer informatie
Op bestelling
| Aansluiting | Buitendraad |
| Aansluitmaat | G 1 1/4" |
| Druk | PN 10 |
| Maximale temperatuur | 95 °C |
| Temperatuur | 20...43°C |
| Gewicht | 2.80 kg |
De thermostatische mengunit ESBE UPTT522 is bedoeld voor grotere tapwatersystemen (TUV) met hogere debieten (appartementencomplexen, scholen, bedrijven). De unit biedt een snelle en nauwkeurige regeling van de mengtemperatuur met scald-safe functie en is ook geschikt voor circuits met HWC-circulatie.
De constructie maakt gebruik van een parallelle aansluiting van twee VTA520 en asymmetrische (L) stroming. Het huis is vervaardigd uit ontzinkingsbestendig messing (DZR). Werkdruk tot 10 bar, max. mediumtemperatuur 95 °C (kortstondig 100 °C), stabiliteit ±4 °C.*
| Temperatuurbereik | 20...43 °C |
| Kvs | 6,1 |
| Aansluiting | G 1¼" (buitendraad) |
| Afmetingen A / B / C / D | 224 / 132 / 60 / 116 mm |
| PN / werkdruk | PN 10 / 10 bar |
| Differentiaaldruk (mengen) | max. 3 bar |
| Max. mediumtemperatuur | 95 °C (tijdelijk 100 °C) |
| Temperatuurstabiliteit | ±4 °C* |
| Stromingsconfiguratie | Asymmetrisch (L) |
| Materiaal | DZR-messing |
| Serie / uitvoering | UPTT522, buitendraad |
* Bij ongewijzigde TE/TV-druk, minimaal debiet 18 l/min en ΔT tussen warm en gemengd water minimaal 10 °C.
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?