Privacy-instellingen op bolasystems.nl
Meer over cookies en andere gebruikte technologieën vindt u hier.
Noodzakelijke cookies: Noodzakelijk voor de juiste werking van de website. Deze kunnen niet worden gedeactiveerd.
Analytische cookies: Ze helpen ons te begrijpen hoe u onze website gebruikt, waardoor we deze kunnen verbeteren. Dit omvat Google Analytics.
Marketingcookies: Ze worden gebruikt om bezoekers over verschillende websites te volgen met als doel relevante advertenties weer te geven. Dit omvat Google Ads en Google Enhanced Conversions-technologie.
Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Handbrandmelder Lites MHA 902 dient voor het handmatig activeren van het alarm in een crisissituatie. Meer informatie
Standaardlevering: 3-4 werkdagen. Spoedlevering: 1-2 werkdagen
| Detectieprincipe | Handmatig |
| IP-bescherming | IP 43 |
| Temperatuur | -25...70 °C |
| Gewicht | 0.30 kg |
De drukknopmelder MHA 902 is bedoeld voor handmatige activering van een alarm op het moment dat iemand een crisissituatie opmerkt. De melder bevat een wissel-reedcontact dat door de magneet van de drukknop wordt bediend.
Hij is uitgerust met een rode LED voor visuele statusindicatie en een wissel-reedcontact met magnetische activering. De zesklemmen-klemmenstrook maakt flexibele bekabeling mogelijk, inclusief de optie om een weerstand direct op de soldeerpennen te plaatsen. Typisch wordt hij toegepast in brandmeldsystemen van industriële objecten, openbare gebouwen en opslagruimten.
| Beschermingsgraad | IP 43 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -25 °C ÷ +70 °C |
| Schakelstroom | max. 0,5 A |
| Schakelspanning | max. 50 V DC |
| Schakelvermogen | max. 10 W |
| Aanbevolen LED-stroom | 20 mA |
| Geleiderdoorsnede | max. 1,5 mm² |
| Afmetingen | 129 × 129 × 47 mm |
| Relatieve luchtvochtigheid | max. 95 % bij +40 °C |
We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
Winkelen bij ons
Over ons
Ons adres
Openingstijden

Contact
Bezorgopties
Betaalopties
Copyright © 2026 BOLA spol s.r.o.
Bola.cz
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?