Vragen? +31 970 065 22555 (Engels). Levering in de hele EU!
Huiswaterpomp voor huishoudens voor de levering van drink- en gebruikswater met een membraan drukvat. Meer informatie
Dit product is niet meer beschikbaar, omdat het is vervangen door een nieuw model.
Nieuw model weergeven| Drukvat | Ja |
| Frequentieregelaar | Nee |
| IP-bescherming | IP 44 |
| Materiaal van het drukvat | Roestvrij staal |
| Opvoerhoogte van de pomp | 47 m |
| Pompcapaciteit | 4,5 m3/u |
| Voeding | 240 VAC |
| Volume van het drukvat | 50 l |
| Zuighoogte | 8 m |
| Gewicht | 18.20 kg |
Complete huiswaterinstallatie voor directe installatie met een zelfaanzuigende pomp Wilo Jet WJ 202 X EM. De waterinstallatie bevat een membraandrukvat dat drukstoten opvangt veroorzaakt door het starten van de pomp en het aantal inschakelingen van de pomp vermindert. Dit beschermt de pomp tegen slijtage en verlengt de levensduur. De membraan in het vat is gemaakt van Butyl+, dat uitstekende prestatiekenmerken heeft. De roestvrijstalen uitvoering maakt buitengebruik mogelijk en voorkomt corrosie bij langere stilstand van de pomp. De eenfasige motor van de pomp is uitgerust met een thermische beveiliging en een condensator.

Let op: Om de kwaliteit te waarborgen, wordt het product door de fabrikant getest tijdens de productie. Het kan resten van testvloeistof bevatten.
Drukvat met membraan of zak? Bekijk wat het verschil is. We reageren zo snel mogelijk op uw vragen over producten, meestal binnen 24 uur.
€ 52,18
€ 65,45
€ 84,59
€ 73,75
€ 96,44
Hebt u niet gevonden wat u wilde weten?